KONST / Litografier / Färglitografi 14676306
nr 1467 6306
Ted Stanley
(f. 1952), Sverige
Signerad, numrerad 217/260, daterad -84. Färglitografi, bildmått: 48x33cm, yttermått inklusive ram: 67x51 cm
Ted Stanley, svensk bildkonstnär född 1952.
Utrop:
300 kr
måndag 16 maj 2022
kl 19:13:35